MaiņasPunkts ir unikāls koncepts vietējā tirgū, kas ļauj izmantot savas labā stāvoklī esošās mantas kā vērtību, ko iemainīt pret citām mantām. Mēs esam centralizēta vieta, kur apvienojam visas Latvijas maiņas katalogu vienuviet.

Saproti, kuras mantasvēlies nopublicēt platformā, izvēlies mantas no kataloga un par pārējo parūpēsimies mēs.

Kas tev ir jādara?

1) Reģistrējies Mainaspunkts.lv mājas lapā;
2) Sadaļā “MAINĪT” ievadi informāciju (izmērs, stāvoklis, bilde utt.) par mantām, kuras vēlies iemainīt, norādot mantu vērtību (mp);
3) Mantas jānodod Rīgā, Cēsu ielā 31 (Barona kvartāls) vai jānosūta uz adresi - Rīga, Kr. Valdemāra iela 112 (t/c RIMI Valdemara) Omniva, Latvijas Pasta pakomāts vai DPD, norādot telefona numuru 20011465;
4) Pēc mantu saņemšanas mēs apstiprināsim publikāciju mājas lapā un tavā maciņā nekavējoties parādīsies mp, par kuriem tu uzreiz varēsi iegādāties citas mantas. 

Tavi ieguvumi:

  • Katra iesūtītā manta tiek pārbaudīta, vai apraksts atbilst publicētajai mantai;

  • Ietaupīts laiks un līdzekļi;

  • Iespēja par savām mantām saņemt mp netirgojoties;

  • Vienā sūtījumā pasūtīt mantas no vairākiem sākotnējiem īpašniekiem;

  • No mantām, ko vēlies iemainīt, var veidot komplektus – piemēram, publicēt vienā bildē vairākas viena izmēra drēbes;

  • Pārskatāms un ērts katalogs;

  • Iespēja uzdāvināt mp savam radiniekam, draugam, paziņai vai svešam cilvēkam;

  • mp var izmantot, kad atrodi savu kāroto mantu - nav noteikts izmantošanas termiņš.

 

 Pakalpojuma maksa pie iegādes ir 1,50 EUR, neatkarīgi no grozā ievietotā mantu skaita. Pakalpojuma maksa nodrošina mūsu platformas darbību. Cītīgi strādājam, lai tev būtu ērta, pārskatāma platforma un plašs katalogs, kā arī nodrošinām mantu pakošanu un uzglabāšanu.

Atstāsim savos makos naudu un tīrīsim savus skapjus no drēbēm un mantām, kas krāj putekļus, un mainīsim pret citām. Ļausim skapim uzelpot. Lai veicas atrast savu kāroto mantu!

!!!Mantas tiek pieņemtas tīras, labā lietošanas stāvoklī. Ja ir kādi nelieli defekti, trūkumi, mantu aprakstā tas ir jānorāda. Mainaspunkts.lv neatgriež mantas, ja esi profilā saņēmis mp un nevari atrast vietā citas mantas. Visas mantas, kuras netiek samainītas 12 mēnešu laikā, tiks nodotas labdarībai.